❄️ Recommended Motor 60W 220V AC Gear Speed Motor / Geared Motor 5IK60RGN-CF Motor + Speed Governor
9 Vues
admin
0
Publié le 23 Sep 2020 / Dans
More Detail Product : https://s.click.aliexpress.com/e/_dXf2X6B
Hello everyone , welcome to my channel !
Today i want to Unboxing about product ⇛ ✨ Motor 60W 220V AC Gear Speed Motor / Geared Motor 5IK60RGN-CF Motor + Speed Governor Speed Regulating Motor/speed Reducing Motor.
Motor #60W #220V #AC #Gear
***=====✨⭐️✨ Thank You for Watching ✨⭐️✨=====***
Related Videos :
☘️ NEW 30W split fiber laser marking machine metal marking machine laser engraver machine Nameplate laser marking mach stainless steel :